Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR


VALLAKİ NEDİR?

Vallaki, internette gezinmenizi ve arama yapmanızı sağlayan mobil tarayıcı ve arama motorudur. Vallaki ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. Vallaki ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. İnternetteki bütün bilgilere erişmenizi ve merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt bulmanızı kolaylaştırır.


VALLAKİ ARAMA MOTORU NEDİR?

Arama motoru, günümüzde dijital dünyanın ansiklopedisi olarak bilinir. Kelime veya kelime gruplarını aratarak karşınıza çıkacak milyon tane cevaptan istediklerinize ulaşabilirsiniz. 

Vallaki arama motoru, internetteki tüm bilgilere erişim sağlamanızı ve merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulmanızı kolaylaştırır.


VALLAKİ MOBİL TARAYICI NEDİR?

İnternet sayfalarına ulaşmamızı sağlayan uygulama ve programlara tarayıcı (browser) adı verilmektedir.
Vallaki mobil tarayıcı ile her şeye tek bir uygulamadan kolayca ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vallaki mobil tarayıcısını kullanarak size özel olarak kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olabilirsiniz.


VALLAKİ  TARAYICI NASIL KULLANILIR?

Vallaki mobil tarayıcısını, Google Play ve App Store (uygulama marketleri) üzerinden mobil cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Vallaki mobil tarayıcısında, Vallaki arama motoru dahil olmak üzere birçok arama motoru tanımlı olarak gelir, doğrudan tarayıcıdan arama yapma kolaylığı sağlar.


VALLAKİ ARAMA MOTORU NASIL KULLANILIR?

Vallaki arama motorunu, mobil ya da masaüstü tarayıcınız üzerinden  https://vallaki.com  adresine girerek kullanabilirsiniz. Arama yapmak için sonuç görmek istediğiniz soru ya da anahtar kelimenizi arama kutucuğuna yazmanız yeterli olacaktır.


Anahtar kelime araması

Adres çubuğunda anahtar kelimelerle arama yapabilirsiniz. Adres çubuğuna dokunun ve istediğiniz anahtar kelimeyi girin. GİT tuşuna veya arama ikonuna basın, arama sonuçları karşınıza çıkacak.


Arama tavsiyeleri

Siz arama için kelimeleri girerken Vallaki benzer aramaları beraber gruplayarak daha iyi sonuç tavsiyeleri sunacaktır.


Güvenli arama

Vallaki içinde bulunan Güvenli Arama modu ile uygunsuz görselleri Vallaki resim ve video sonuçlarından engelleyebilirsiniz. Güvenli arama özelliği, mümkün olduğunca +18 ve şiddet içerikli sonuçları filtrelemektedir. Bunun için yapmanız gereken sadece sağ üst köşede bulunan butondaki “Güvenli Arama” seçeneğini aktif duruma getirmektir.